1. Загальні положення

1.1. Цей договір є договором публічної оферти (відповідно до ст.ст. 633, 641 і роз. 63 Цивільного кодексу України), його умови однакові для всіх покупців незалежно від статусу.

1.2. У разі прийняття умов цього договору, тобто публічної оферти, користувач стає Замовником.

2. Терміни та визначення

2.1. Сайт — сукупність сторінок, доступ до яких здійснюється за допомогою веб-браузера, і програмних модулів, об’єднаних єдиною системою управління, розташованих в мережі Інтернет за адресою https://shop.beykush.com, і що містить всі ознаки даної публічної оферти.

2.2. Виконавець — Інтернет-проект https://beykush.com

2.3. Товари — опублікований на Сайті перелік товарів народного споживання, а саме вина столові сухі.

2.4. Покупець — фізична особа, яка досягла вісімнадцятирічного віку, що дає доручення на придбання Товарів, представлених на Сайті, для цілей, не пов’язаних зі здійсненням підприємницької діяльності; або юридична особа / фізична особа-підприємець.

2.5. Замовлення — оформлена і розміщена на Сайті заявка Замовника, адресована Виконавцю, на придбання і доставлення від його імені та за його дорученням зарезервованих їм Товарів.

3. Предмет договору

3.1. Цей договір визначає порядок взаємодії та умови надання Виконавцем послуг Замовникові.

3.2. Інтернет-проект надає Замовнику послуги оформлення Замовлення і доставлення зарезервованих останнім Товарів за дорученням, від імені та коштом Замовника.

3.3. Інтернет-проект не здійснює продаж сухого столового вина, а здійснює послуги з їх придбання від імені та коштом Замовника, доставлення за вказаною Замовником адресою, а також комплектації і резервування Замовлень на підставі заявок Замовника, залишених на Сайті, для їх подальшого викупу Замовником.

3.4. Замовник приймає умови цього договору в момент оформлення Замовлення шляхом натискання на кнопку «Оформити замовлення», що виражає підтвердження Замовника про прочитання тексту цього договору і згоду з його умовами. Надалі заперечення від Замовника щодо надання таким чином своєї згоди позбавляє Виконавця від будь-якого роду відповідальності за невиконання умов цього договору і залишає право Виконавцю скасувати Замовлення в односторонньому порядку і / або ж замінити замовлений, але відсутній товар на аналогічний, Замовник у свою чергу має право відмовитися від прийняття такого товару.

4. Порядок оформлення Замовлення

4.1. Замовник оформляє Замовлення на Сайті самостійно, шляхом додавання обраних столових сухих вин у віртуальний кошик і натискаючи кнопку «Оформити замовлення».

4.2. В результаті оформлення Замовлення, Виконавець одержує дані Замовника та номер Замовлення для виконання доручення про покупку і доставлення зарезервованих товарів згідно зі сформованим Замовленням на Сайті Товарів.

4.3. Оформити Замовлення на столові сухі вина можуть все Покупці, яким виповнилося 18 років незалежно від реєстрації.

4.4. Обробка замовлень здійснюється щодня з 9:00 до 18:00, крім вихідних та святкових днів.

5. Порядок оплати

5.1. Заказник набуває столові сухі вина, зазначені в розміщеному на Сайті замовленні, а також оплачує послуги Виконавця по їх пошуку, комплектації і резервування.

5.2. Замовник оплачує послуги Виконавця по купівлі та доставлення Алкогольної продукції, зазначеної в розміщеному на Сайті замовленні, а також зобов’язується компенсувати фактичні витрати Виконавця на виконання доручення Замовника, відповідно до умов цього договору.

5.3. Замовник може здійснити оплату відповідно у день виконання доручення, за вказаною ним при оформленні адресою, готівкою. Оплата здійснюється в національній валюті України — гривнях.

5.4. Оплата здійснюється після того, як Замовник ознайомився і перевірив номенклатуру замовлених і доставлених товарів у вказаному ним місці їх доставлення.

6. Порядок доставлення, оплати і обробки Замовлень

6.1. Умови доставлення:

6.1.1. Збір замовлення відбувається відразу після отримання оплати. Ми намагаємося відправити Ваше замовлення якнайшвидше, але в деяких випадках на збір замовлення потрібно до 1-2 робочих днів.

Тому, якщо Ви обмежені в часі, прохання повідомляти про це менеджеру, ми зробимо все можливе для оперативного відправлення.

6.1.2. Відправлення замовлень здійснюється компанією “Нова Пошта”.

Ми цінуємо нашу репутацію і якісно пакуємо товар, але просимо перевіряти цілісність посилки на Новій Пошті зважаючи на крихкість товару.

6.1.3. Оплата за доставку тарифікується згідно з умовами компанії перевізника і в повній мірі лягає на клієнта.

6.2. Умови оплати:

6.2.1. Мінімальна сума замовлення складає 300 грн

6.2.2. Всі замовлення відправляються тільки по повній передоплаті.

6.2.3. Оплатити замовлення картою можна за допомогою:

  • liqpay, будь-якою картою MasterСard або Visa на нашому сайті під час оформлення замовлення;
  • privat24, на нашому сайті під час оформлення замовлення.

6.2.4. Увага. Ми не можемо ідентифікувати оплату в таких випадках:

  • якщо вона зроблена через термінал без вказівки будь-якої інформації про платника;
  • якщо вона зроблена з карти третьої особи без вказівки ПІБ замовника;
  • якщо в коментарі не вказано номер замовлення.

6.3. При передачі Замовлення Виконавець має право попросити Замовника пред’явити посвідчення особи, що підтверджує дотримання останнім вікових обмежень, встановлених для Замовників цим договором.

7. Інші умови

7.1. Цей договір укладено на території України і підпорядковується матеріального права України.

7.2. Даним договором покупець дає згоду на обробку своїх персональних даних.

7.3. Недійсність будь-якого пункту або частини цього договору не веде до недійсності договору в цілому.

7.4. Всі суперечки, що виникають між Замовником та Виконавцем, вирішуються шляхом переговорів. У разі недосягнення врегулювання спірного питання сторони можуть звернутися за вирішенням спору до судових органів відповідно до чинного законодавства.

7.5. Виконавець має право вносити зміни в текст цього договору на власний розсуд в будь-який момент і без попереднього повідомлення Замовників. Актуальна (чинна) редакція договору завжди розміщується на Сайті.