Виноградники

Земля, Вітер, Море

Земля наших виноградників геологічно це частина рівнинного водороздільного плато між Бузьким та Березанським лиманом Південного степу, із сформованими темно-каштановими суглинковими грунтами.

Наші виноградники розташовані буквально в кількох сотнях метрів від моря і з трьох сторін оточені водою, вони постійно продуваються вітром.

Сусідство із лиманами та морем працюють як великий природний кондиціонер, пом’якшуючи клімат в посушливі роки, а вітер, продуваючи виноградник, значно знижує ризик розвитку грибкових захворювань лози.

Сонце

Сонце гріє наші виноградники в середньому 225 днів на рік, але, через близькість води та постійного вітру, ані повітря, ані грунт не нагріваються до надмірно високих позначок (що дуже добре для функціонування лози без зайвого термострессу).

Рівень опадів складає 400 мм, що нижче мінімуму для лози, але решту необхідної вологи вона добирає з рясної ранкової роси, яка забезпечується близькістю до двох лиманів. Великі перепади між денною і нічною температурами сприяють більш активному синтезу прекурсорів ароматів та їх збереження до збору винограду, та також оптимальному рівню кислотності у ягодах. 

Лози

Наші виноградники ростуть в унікальному місці, на мисі Бейкуш, береги якого омиваються з одного боку Березанським лиманом, з іншого Бейкушскою затокою.

Виноградники Бекуш це 11 гектарів французьких та італійських клонів білих сортів – Шардоне, Піно-Гріджио, Рислінг, Совіньйон Блан, Ркацителі та червоних – Піно Нуар, Мерло, Сапераві, Каберне-Совіньйон.

Крім того, це експериментальний виноградник із білими Тельті-Курук, Альваріньо, Тиморасо та червоними Темпранільо, Мальбек, Пінотаж.

Люди

Це спільнота однодумців, для яких виноробство – не тільки бізнес, але і можливість познайомити людей через смак наших вин із нашим краєм та його природою.

Євген Шнейдеріс

Я поставив собі за мету зробити українське вино найвищого рівня якості. Знайшов однодумців з якими тепер рухаємося до поставленої мети.

»

Світлана Цибак

Моя винна історія почалась 13 років тому з роботи у великій виноторгівельній компанії. А виноробня Бейкуш стала новим джерелом натхнення.

»

Біссо Атанасов

У винному світі я вже 20 років. Починав з імпорту, потім став журналістом, далі вчився на енолога. За плечима 15 врожаїв у Італії, Франції, Португалії,

»

Ольга Ромашко

Я, ще студенткою, у 2014 році вперше приїхала на Бейкуш на проходження практики й так тут і залишилась жити та працювати.

»

Олександр Пашковський

П’ять років присвятив теоретичним науковим дослідженням якості винограду і вина, а потім вирішив застосовувати набуті знання на практиці. Бейкуш вважаю ідеальним місцем для реалізації найсміливіших

»

Іван Литовченко

Я прийшов на Бейкуш у 2013 році обслуговувати техніку. Та ідеї виноробства серйозно зачепили, тож переселився в село і тепер живу серед виноградників.

»

Неля Шнейдеріс

Юрист із 40-річним досвідом, прийняла виклик стати однією з піонерів нового українського виноробства і тепер керую колективом нашого господарства.

»

Роман Надоленко

Вперше потрапив до нас в 2015-му році. Потім пробував свої сили в Новій Зеландії і виноторговлі в Україні. Міг би потрапити до нас в “Алею

»